ומה מיוחד כל כך במִבְרָא?

יש לנו ניסיון עשיר בעבודה עם חברות עסקיות, מקומיות וגלובליות במגוון תעשיות ותחומים, אבל גם עם שורה רחבה של ארגונים שאינם עסקיים (ציבוריים, מגזר שלישי וכדומה). בנוסף יש לנו ניסיון רב בעבודה עם המגזר הקיבוצי ועם תאגידים חקלאיים.

אנחנו מביאים ידע וניסיון מקצועי ברמה הגבוהה ביותר אבל מאמינים בעבודה 'בגובה העיניים'; בתוצרים שהם חכמים ומנומקים, אך לא פחות חשוב - כאלו שגם אפשר להבין אותם, להתחבר אליהם וליישם אותם.

אנחנו מתבססים על ניסיון עשיר ומגוון אבל לא מאמינים בגישת 'העתק־הדבק' אלא מתחילים כל פרוייקט עם 'דף חלק' וחשיבה פתוחה.

אנחנו רגילים לעבוד במסגרת של פרויקט אך גם אוהבים ללוות ארגון לאורך זמן, ובאופן כללי - מכוונים להיות גמישים ויצירתיים בהתאם לצרכים של הלקוח.

אבל מעבר לניסיון, לידע ולהתמחות שהתגבשו לאורך השנים, אנחנו יודעים שהתהליך האסטרטגי הינו יותר מתשובה חכמה לשאלה מוגדרת. שהפתרון האנליטי, המתודולוגי והעובדתי הינו תנאי הכרחי אבל לא מספק.

התהליך האסטרטגי הוא תמיד עניין מורכב, גם ברמה האישית והארגונית. לא פעם הוא נתקל בחומות של התנגדות, ציניות, 'פוליטיקה פנימית' ושאר קשיים. כדי לצלוח את המורכבות, אנחנו חייבים להתמודד גם עם המימד האנושי.

בסוף היום, מאחורי המספרים והניתוחים, אנחנו עובדים עם אנשים. התהליך האסטרטגי לא יכול להיות שלם ואפקטיבי, בלי שתתאפשר בו ראייה והבנה של הארגון ברמה הפרסונלית, ברמת התהליכים הבין־אישיים וברמת הדינמיקה והתרבות הארגונית.

מה שמבדיל בין חוברת שקפים שהופכת ללא־רלוונטית לבין תהליך שינוי אפקטיבי ומוצלח הוא רמת הקשב, ההבנה והקשר שנבנים בין 'היועץ' לבין 'הלקוח' תוך כדי התהליך.

במִבְרָא, אנחנו מבינים את זה לעומק ומעריכים את ההזדמנות שיש לנו לעבוד עם אנשים ולא עם נתונים, את ההזדמנות ליצור קשר אמיתי ולתת מענה שמותאם למידה הייחודית של כל לקוח.